Blej motokultivator

0 EUR

Blihet nga: jetoni 07 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Blej motokultivator te llojeve te ndryshme, mundesisht tipi 509 me freza dhe kositse, po mduhet per bujqsi, mi punu mjedrat. Te interesuarit le tlajmrohen ne tel 045279892. Jetoni, gjilan.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione