Publikuar: Maj 17 2022 04:28

Shes maqin mjelse lopve firmes şimşek maqin.me vaj pa vaj

Publikuar: Maj 17 04:28
Shikime: 2
Shes maqin mjelse lopve firmes şimşek maqin.me vaj dhe pa vaj kena shimshek maqin mjelse lop ve qumsht it

Te pika e grubulluse qumshtit agim klina
Me vaj ma vaj
Ler 1 lop per 2 lop


Shimshek mjemjes lop dhi
Alpine

Traktor rimak pllug frez kultivator golldon mercedes inoks inox lir mir ndrrim shes urgjent jo lop viq qumsht makin
Mjelse mjeljes
Mjelse


Blers serioz net kontaktojn numrin tel
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione