Shes kultivatorin !!!

533 EUR

Shitet nga: veton 26 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Gjendje shum mir dhez gjys qelsi punon shum mir dhe shum i fuqishem marka gjermane.....
Leaflet
Në fillim