Publikuar: Maj 14 2022 10:49

Kultivator bucher M600 me kos 1.90 m ne gjendje shum tmir.

EUR

EUR
Publikuar: Maj 14 10:49
Shikime: 1213
Shitet golldan BUCHER M600 me kos1.90 cm ne gjensje shum.tmir ka bllokada per terene te ndryshme dhe frenim te mir . Dhez leht dhe punon shum mir shpenzime vogla ka edhe kolicen per me kosit ulun .bon edhe per frez etj..
Ndrim.me traktor ma madh ,
+383 45 243 957 viber
049 599 295
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione