Shes motokultivatorin 509

1 700 EUR

Shitet nga: Besniku 08 Maj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes kultivatorin 509 ne gjendje te rregullt.
Kultivatori posedon rimorkion e vet origjinale me diferencial,kosen,pllugun me dy umi,nje pllug per nxjerrje te patateve,pompen qe ujit,si dhe dy pale goma rezerve,njera pale me bandasha e tjetra vetem gomat.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione