Shitet moto kultivatori 509 imt

1 500 EUR

Shitet nga: Valdet 16 Mar 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet kultivatori me rimorkjo fabrikisht me ruduktor gomat krompanka ne gjendje shum te mir motorri dhe menjaqi per kontakt 045517040 dhe 049333641
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione