Publikuar: Qer 27 2022 03:41

GOLDON GOLDAN VALPADAN TRAKTOR BAGER KAMION RIMORK

EUR

Publikuar: Qer 27 03:41
Shikime: 742
SHITET GOLDONI VALPADANI ME FREZ,
VALPADANI ESHT I KONSTRUKTUAR PAJISUR
ME DHEZJE NE ÇELES, ME DRITA DHE BURI.
VALPADANIT I KTHEHEN DORSAT PER MBRAPA PER MI NGJIT MAQINAT TJERA PERCJELLESE PSH. KOSA TE NDRYSHME, POMPA UJI, STERVITESE TE SONES ETC.

GOLDONI DHE FREZA JAN TE REJA PA U PERDORUR ASNJEHER,

NDRRIMI I MUNDSHEM ME GJERA QE
ME KONVENOJN, OFERTAT MI BANI ME FOTOGRAFI NE VIBER APO WHATSAPP

NESE JENI TE INTERESUAR ATEHER MUND TE NA SHKRUANI NE VIBER OSE WHATSAPP Tel. 00383 44 535 151,

Çmimi 2350 Euro
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione