Publikuar: Pri 30 2022 12:29

Fshis per pastrim trotuareve kockave dhe bores

EUR

Publikuar: Pri 30 12:29
Shikime: 1
Fshis per pastrim te kockave bores trotuareve
Ne gjendje te mir pune eardhur nga jasht


Tel/viber +38349492888
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione