Shitet osi i prokolices

200 EUR

Shitet nga: Ermal 21 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Shitet osi i prokolices me bandash ben me maru kerr per traktor dhe shum qka qmimi viks komplet 200
Leaflet
Në fillim