Shes grebujen e ardhur nga zvicrra gjendje perfekt

Shitet nga: Labinot Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes grebujen asht e ardhur prej zvicrres asht e rujtne shum e gatshme per pun asht e let per 539 dhe per traktora tjer. 049533180 dhe viber 0038344533180. 049533180-044533180.
Leaflet
Në fillim