Shes traktorin 533 ne gjendje perfekte.

Shitet nga: Labinot Sot 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes traktorin 533 ne gjendje perfekte dhe asht i rujt shum me goma te mira me kompresor bllokazh dhez ne qels i gatshem per pun polluga te mira.
Leaflet
Në fillim