shesim gjitha llojet e maqinave...

Shitet nga: labinot Sot 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes gjitha llojet e maqinav per blurjen dhe shuklurjen e misrit...bojm ndrrime...0038344533180.
Leaflet
Në fillim