Kumbaj zmaj 133 lir dhe shum i mir

3 900 EUR

Shitet nga: Niti 20 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shes kumbaja zmaj te rujtun nese i merni dy cmimi esht shum i lir 0037744864071
Leaflet
Në fillim