Bejme Sterpikjen & Kositjen

0 EUR

Shitet nga: Valmir Zeqiri 27 Maj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Bejme Sterpikjen
Gjithashtu dhe kositjen
25Euro Ekterin E Sterpikses
40Euro ekterin e Kositjes
Na kontaktoni ne nr e telefonit: 044107166
Valmir Zeqiri
044107166
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione