Laktofriz per qumesht

650 EUR

800 EUR

Shitet nga: Endrit 10 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes laktofrizin ne gjendje te rregullt pune ka kapacitet 380L trefazor ka mbrojte te vet nese rryma eshte ne defekt nuk shkaton deme po ashtu ka mundsi te ftohni qumeshtin ne 4grad dhe 8grad dhe mban temepraturen konstante qe zgjidhni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione