Makina Bujqësore Nga Gjermania

0 EUR

Shitet nga: Syla 07 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes makina te sapo ardhura nga gjermania 3 rimorkio per shperndarjen e plehut nje makin per mbjeljen e grurit dhe nje makin per sillazh per ma shum info kontaktoni ne Nr :+38344164769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione