shes mulli misri

Shitet nga: berat 08 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes mulli misri qe shkoklojn dhe bluajn mulliri shet polistroj nuk e then kokrren e as boqen mund te thirrni edhe ne viber
Leaflet
Në fillim