Shes Seren Qmimi me Marrveshje

0 EUR

Shitet nga: Qendrim 24 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes Seren me dimensione 62m e gjate dhe 8m e gjere per. Pres Blerës serioz
Na kontaktoni ne tel 044823093
Qmimi me Marrveshje
Flm per mirkuptim.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione