Shes motorr sharren shtill 17

Shitet nga: Valdrin 05 Tet 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shes motorr sharren shtill 17 ne gjendje te mir pune,shum i rujten,i ardhur nga jasht,bejm edhe ndrrim me marrveshje,per me shum kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber +38349843195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim