Laktofrif Alfalaval

0 EUR

Shitet nga: sali 08 Sht 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Laktofriz i markes Alfalaval 1000 litra per momentin gjindet ne ch po se shpejti vjen ne kosov ne gjedje te rregullt dhe shum i rujtun per me shum viber kontakt +41788959509 qmimi sipas marrveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione