shes traka shtroja per lop .te Reja .

0 EUR

Shitet nga: Ervin 21 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes shtroja traka specjale per lop jan shum te pershtatshme dhe te rahatshme dimnit mbajn temperaturen konstante jan te pa perdorne te reja .
Viber +38349667220.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione