cisterne e kultivatorit per sperkatje ne bujqsi

150 EUR

250 EUR

Shitet nga: Beqir 22 Jan 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes prikolicen cisterne por motokultivator 509. 507.506dhe kutivator tjere.se bashku me pompen e posaqme per keta kultivator pompa ka disa defekte qe mund te rregullohen por punon shum mire.cisterna eshte e 200 litrave.me cistern shkojn edhe gypat per sperrkatje.cicterna kyqet mrapa kultivatoritn.drejtusi ulet mbi te dhe e drejton kultivatorin.Paisjet mund te shiten edhe ndaras.per cisteren 100 euro dhe pompa 50 euro.
Leaflet
Në fillim