kontejner

Shitet nga: hasan 27 Korr 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kontejner i gatshëm per babim i siguruar me dyr metalike si dhe grilla per dritare.po ashtu 3 pompa ujitse me kapacitet 300 litra per minut ..benzin. per minut.si dhe 2000 metra sisitem ujitje pikpik me elementa percjellse dhe me gypa kryesor se dhe rezervuar uji nga plastika 1000l.
Leaflet
Në fillim