Laktofriz prej 200 L deri ne 1000 L

2 400 EUR

Shitet nga: N.T.P "Star Impiante Profesionale" 18 Pri 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Laktofriz 200L - 2.400 €
Laktofriz 300L - 3.050 €
Laktofriz 500L - 4.050 €
Laktofriz 800L - 4.950 €
Laktofriz 1.000L - 5.350 €

Te gjitha pajisjet shoqerohen me dokumentacionin perkates, perfshihet edhe garancioni.
Produktet jane prodhime cilesore turke.

Kemi edhe makina tjera sipas kerkesave qe keni, si dhe pjese rezerve (kuptohet te reja).

Per me teper na kontaktoni ne telefon, whatsapp dhe ne viber: +377 44 151716
N.T.P "Star Impiante Profesionale"
+377 44 151716
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione