Maqin per pastrim karrote patate ferferona etj

799 EUR

Shitet nga: Lonii 17 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes maqinen per pasrrim karrote patate ferferona etj me kapacitet pastrimi 350 kg maqina posedon motor 1.1 kw si dhe tavolinen percjellse ne gjendje perfekte..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione