SHES STIHL 41 NGA GJERMANIA

250 EUR

Shitet nga: Fadil 18 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHES MOTORRIN STIHL NGA GJERMANIA

MOTORI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE ESHTE ORIGJINAL

PER MASHUM INFO KONTAKTONI NE TEL:044480598
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione