Mjelse per dhi

0 EUR

Shitet nga: Baki. 26 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shes.makin pë dhi me qmim shum lir qe nuka kosovë malir dhe shes.me pakich dhe.me shumich
Kena.maqin per 2 dhi dhe për 4 me mjel per niher kam.modela.ndryshme


Mjelse
Alpine alpin
Lop qumsht malori.kosove per dhi.mjelse qumshtit edhe per lop kena modele ndryshme
Punojn si mercedesBmw caddy opel pikap laktofriz
Leaflet
Në fillim