Shes Motorrken Stihl-70

300 EUR

Shitet nga: nexhip 11 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
esht ne gjendje te rregult ju garantoj dhe punon shum mire, nuk esht shum e perdorur, esht orginal stihl .
Leaflet
Në fillim