Paisje per zoj zogza e pula.

0 EUR

Shitet nga: Afrim 26 Jan 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Paisje per rritjen e zojve,zogzave per 2000copa .kemi dhe pipa uji me ceva 130 metra si ne foto,dhe dy ventillatora ajri diametrit fi 50 centimetra si ne foto.
Leaflet
Në fillim