Aparat per viqa

1 400 EUR

Shitet nga: Beti 06 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes aparatin per ushqyrjen e viqave me qumsht pluhur.Aparati eshte ne gjendje shum te mir puna,ka mundsi per kombinim te qumshtit me pluhur dhe kombinim te pluhuri me uj.Ka Laktofrizin e 100l,per mirmbajtjen e qumshtit nese don me ba ushqyrjen me qumsht dhe pluhur.Per informata mund te lajmroheni edhe ne Vajber ne Tel;0041787403503
Leaflet
Në fillim