Laktofrit 1400l

Shitet nga: Beti 13 Dhj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Viti
Shes Laktofrizin e 1400l,ne gjendje te mir pune.Eshte i markes Alfa Lava,ka matsin dhe shabllonin per litra.Per informata mund te lajmroheni edhe ne Vajber ne Tel:0041787403503
Leaflet
Në fillim