Laktofriz 1250l

0 EUR

Shitet nga: Beti Dje 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes Laktofrizin alfa laval,laktofrizi eshte i 1250l,ne gjendje perfekte,ka matsin dhe shablloni per litra.Mund te lajmroheni edhe ne vajber ne Tel;0041787403503
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione