Laktofriz 330l,me mats

Shitet nga: Beti Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Viti
Shes Laktofrizin e 330l,ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi eshte i markes Alaf Laval,ka matsin dhe shabllonin per litra.Per informata mund te lajmroheni edhe ne vajber ne Tel:0041787403503
Leaflet
Në fillim