Laktofriz 600l

0 EUR

Shitet nga: Beti 14 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes Laktofrizin e 600l,ne gjendje perfekte,Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litarat.Eshte i gatshem per pun,te intersuarit mund te lajmrohen edhe ne valber ne tel:0041787403503
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione