Laktofriz ,620l.me mats dhe shabllon

0 EUR

Shitet nga: Beti Dje 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes laktofrizin e markes alfa lavel ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra,eshte i gatshem per pun.Mund te lajmroheni edhe ne vajbet ne Tel;0041787403503
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione