Laktofriz 650l

Shitet nga: Beti Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Viti
Shes Laktofrizin e 650l,ne gjendje perfekte.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra.Shitet me garancion,per informata mund te lajmroheni edhe ne vajber ne Tel;0041787403503
Leaflet
Në fillim