Shitet traktori internacional 946 --4x2wd

4 999 EUR

Shitet nga: Liridon Podvorica 04 Dhj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shitet traktori internacional 946s n gjendje shum t mir pune me plug lemke opal 90 rrutullus mekanik 5000€ dhe traktori pa plug 4200€ per info : 044545603
Liridon Podvorica
044545603
Leaflet
Në fillim