Steyr 8080 turbo 4x4 tip top

Shitet nga: Blend Sot 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Steyr 8080 turbo 4x4 në gjendje përfekte pronari i par në Kosov
Posedon edhe kardon dhe polluga përpara
Kabina e mbyllur nxemje ftohje radio
Viber +38344694485
Leaflet
Në fillim