Shitet Traktori me Rimorio(Prokolic)

3 300 EUR

Shitet nga: Armend Alija 28 Korr 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
IMT
Modeli
533
Shes Traktorin me Prokolic ne gjendje te rregullt i shtrengum dhe ka fuqi,Traktori osht 533 po te gjitha pjeset i ka te 539 arsyja e shitjes ësht qe nuk me hyn mo ne pun qmimi 3300 pak i diskutushem Faliminderit per mirkuptim me Respekt Armendi
Armend Alija
+38345445128
Leaflet
Në fillim