Mbjellse gruri elbi bari etj Nodet 17 rensh

700 EUR

Shitet nga: Liridon 04 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Shitet mbjellse gruri elbi bari detelin etj Nodet 17 rensh n gjendje shum t mir pune per 39 e pershtatshme 2.95m gjansia i ka edhe federat mrapa per mbulimin e fares dhe ansort per info : 044545603 gjindemi n f.sh MAZGIT-Km 6 Prishtin - Mitrovic 044545603 - 044545603 - 044545603
Liridon
044545603
Leaflet
Në fillim