Shitet Urgjent imt539/1991PERKINS me dy rrypa 42PS

4 800 EUR

Shitet nga: Muhamet 09 Dhj 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Rahovec
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Shitet Fergusoni IMT 539 motorr Perkins 42 kuaj fuqi i vitit 1991 ne gjendje perfekte me dy rrypa, komperesor , me kabin te mir , goma te reja 70% te parat, 100% te mramat, gjithashtu traktori posedon edhe bllokad.Traktori eshte shum i fuqishem, i shpejt dhe praktik zhvillon shpejtesi mbi 40km/h.Traktor për merakli... Presim bleres serioz, qmimi me marreveshje...
Muhamet
044502301
Leaflet
Në fillim