BLEJ TRAKTORA SI DHE MJETE TE NDRYSHME BUJQESORE

0 EUR

Shitet nga: ADI 22 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
BLEJ TRAKTORA SI DHE MJETE TE NDRYSHME BUJQESORE PREKOLIC PLLUGJ VLLAQA RAKOVC 65 IMT 539 IMT 533 IMT 540 IMT 549 RAKOVC 76 FERGUSNA IMT
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione