Shes kubota l1 285 4x4 tip top ose nderrohet

8 000 EUR

Shitet nga: Tauland Myrta 18 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Rahovec
Makina
Traktorë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Kubota
Shes ose nderroj ..mjeti ka plug dhe freze ..zetori punon dhe korrse 165 (((wc ))+35568387711
Tauland Myrta
+355683877111
Leaflet
Në fillim