Traktor

0 EUR

Shitet nga: Ekrem 12 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Traktor ne shitje
Viti i prodhimit 1991 me dokumente te rregullta
Ka dy kaisha
Ka prokolicen e Beogradit me kuke rrotulluese me letra te rregullta
Pllugj te Leskovcit
Vllaqa tri kraheshe
Shperndarese te plehit artificial
Dhe sterpikese te barishtave
Qmimi sipas marreveshjes
Pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim