prekolic bajm ndrrim me lop ndrrim qeter qmim

700 EUR

Shitet nga: PREKOLICA 01 Dhj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prekolic dhe kos te dubraves mundim edhe ndrrim lop ose me qka na konvenon
PREKOLICA
049590417
Leaflet
Në fillim