shitet

Shitet nga: traktor 07 Korr 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet traktori i ri pa perdor
me kuk terheqse dhe me frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim