AGROFER - Traktor HATTAT A110 (motor PERKINS)

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGROFER 23 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Traktor HATTAT A110 me motor anglez PERKINS.

Te dhenat teknike:

Motori: PERKINS 81KW-110KF 4 cilindra, Turbo Intercooler
Marshet: 16F+8R Synchro
Kapaciteti i ngritjes se hidraulikut: 3700 kg
Kapaciteti i rezervuarit: 115 litra
Pesha e traktorit: 4200 kg
Kabina me klime per ftohje dhe nxemje.

Perfaqesues gjeneral per KOSOVE -

AGROFER
Rahovec
Tel. 044 230 555
044 117 243
049 669 664
www.agrofer-ks.com
https://www.facebook.com/Agroferi/
Leaflet
Në fillim