Shitet rakovica 60

0 EUR

Shitet nga: Denis 25 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Modeli
Rakovic
Shitet rakovica 60 ne gjendje te rregullt dhe i gatshem per pun.Gjithashtu nderrimi i mundshem.....qofte edhe me viqa apo golf 4 etj....
Leaflet
Në fillim