Traktor toma vinkovic

1 300 EUR

Shitet nga: Aleksa 01 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtërpcë
Makina
Traktorë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Toma Vinkovic
Vitet e fundit, traktori është përdorur rrallë dhe qëndron në garazh. Një kushinetë tjetër u zëvendësua në traktor dhe që atëherë ka pasur një gumëzhitje kur tufa është në depresion, por gjithçka funksionon normalisht, kështu që asgjë nuk është riparuar. Transport i mundshëm për klientin në territorin e Serbisë. Mimi është vetëm për traktorë, pa rimorkio. viber

Poslednjih nekoliko godina se traktor retko koristi i stoji u garazi. Na traktoru je zamenjen druk lezaj i od tada nesto zuji kada se pritisne kvacilo, ali sve normalno funkcionise pa nije nista prepravljano. Moguc prevoz do kupca na teritoriji Srbije. Cena je samo za traktor, bez prikolice. Viber
Leaflet
Në fillim