Makin për Bari

1 200 EUR

Shitet nga: Gent Rexhepi 29 Korr 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Gjilan
Modeli
130
Shes makinen ne gjendje te rregullt i ka 2 funksione per kositjen e barit dhe heqjen e bores per shum kontaktoni ne numrin e dhen
Gent Rexhepi
045 612 729
Leaflet
Në fillim